A NEDES LED dizájn mennyezeti lámpa RF 2,4GHz-es távirányítóval, LampSmart PRO alkalmazás Bluetooth-on keresztüli vezérléssel, ideális választás konyha, étkező, hálószoba, folyosó vagy nappali világítására. Kiváló minőség és modern design jellemzi.
Ezek a LED dizájn lámpák elegánsak és energiatakarékosak. Beállíthatók a fény színárnyalatai, szabályozható a fényerő (dimmelés), valamint használható éjszakai üzemmód. Egy távirányítóval több lámpa is vezérelhető. A lámpa megőrzi az utolsó beállítást kikapcsolás után, ha a lámpa legalább 10 másodpercig be- vagy kikapcsolt állapotban volt.
- RF 2,4GHz távirányító + LampSmart Pro Bluetooth alkalmazás
- Dimmelés
- Éjszakai mód
- Színhőmérséklet változtatás
- Több lámpa vezérlése távirányítóval
- Utolsó beállítás megjegyzése kikapcsolás után
- Egyszerű és biztonságos telepítés
Széles választék magas minőségű, energiatakarékos világításhoz, problémamentes telepítéssel.
| Teljesítmény | 48 W |
| Fényáram | 3840 lm |
| Méret | 600x350x100 mm |
| Színhőmérséklet | 3000K – 6500K |
| Dimmelhető | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| Tápfeszültség | AC 170 - 265 V |
| Sugárzási szög | 180° |
| Élettartam | 30 000 óra |
| Kapcsolási ciklusok | 25 000x |
| Védettség | IP20 |
| Anyag | fém / akril / szilikon |