A NEDES márkájú LED dizájn mennyezeti lámpa RF 2,4GHz távirányítóval és LampSmart PRO alkalmazással Bluetooth kapcsolaton keresztül vezérelhető, kiváló választás konyhák, étkezők, hálószobák, folyosók vagy nappalik világítására. Modern megjelenés és magas minőség jellemzi.
A LED dizájn lámpák elegánsan díszítik otthona belső terét, és kombinálják a modern dizájnt, LED technológiát, energiatakarékosságot és megfelelőséget kedvező áron. A termék lehetővé teszi a fény színárnyalatainak beállítását, fényerő szabályozását (dimmelés), valamint éjszakai mód használatát. Egy távirányítóval több lámpa irányítható, és a lámpa megjegyzi az utolsó beállítást kikapcsolás után, amennyiben legalább 10 másodpercig be- vagy kikapcsolt állapotban volt.
- RF 2,4GHz távirányító és LampSmart Pro alkalmazás Bluetooth kapcsolattal
- Dimmelhető
- Éjszakai mód
- Színhőmérséklet változtatás
- Több lámpa vezérlése egy távirányítóval
- Utolsó beállítás megőrzése kikapcsolás után
- Egyszerű, biztonságos telepítés
Kiváló minőségű és energiatakarékos termék, könnyű és megbízható telepítéssel.
| Teljesítmény | 60 W |
| Fényáram | 5400 lm |
| Méret | 400x505x52 mm |
| Színhőmérséklet | 3000K – 6500K |
| Dimmelhető | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| Tápfeszültség | AC 170 - 265 V |
| Sugárzási szög | 180° |
| Élettartam | 30 000 óra |
| Kapcsolási ciklusok | 25 000x |
| Védettség | IP20 |
| Anyag | fém / akril |