A NEDES márkájú LED dizájn mennyezeti lámpa RF 2,4GHz-es távirányítóval és LampSmart PRO alkalmazással Bluetooth-on vezérelhető, tökéletes választás konyha, étkező, hálószoba, folyosó vagy nappali világításához. A modern stílus és a magas minőség harmonikusan ötvöződik ebben a termékben.
Ezek a LED dizájn lámpák eleganciát kölcsönöznek otthona belső tereinek. Kiemelkedő jellemzők a modern dizájn, LED technológia, energiatakarékosság, megbízhatóság és kedvező ár. A fény színárnyalatainak (üzemmódok) beállítása, a fényerő szabályozása (dimmelés) és az éjszakai üzemmód mind elérhető. Egyetlen távirányítóval több lámpa is vezérelhető. A lámpa emlékszik az utolsó beállításra kikapcsolás után, akár távirányítóval vagy kapcsolóval történik a vezérlés, feltéve, hogy a lámpa legalább 10 másodpercig be- vagy kikapcsolt állapotban volt.
- RF 2,4GHz távirányító + LampSmart Pro alkalmazás Bluetooth kapcsolattal
- Dimmelési funkció
- Éjszakai üzemmód
- Színhőmérséklet váltás
- Több lámpa vezérlése egy távirányítóval
- Utolsó beállítás megőrzése kikapcsolás után
- Egyszerű és biztonságos telepítés
Termékeink között megtalálja a legmagasabb minőségű, energiatakarékos világítótesteket, melyek egyszerűen telepíthetők és megbízhatóak.
| Teljesítmény | 60 W |
| Fényáram | 4500 lm |
| Méret | 499x450x68 mm |
| Színhőmérséklet | 3000K – 6500K |
| Dimmelhető | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| Tápfeszültség | AC 170 - 265 V |
| Sugárzási szög | 180° |
| Élettartam | 30 000 óra |
| Kapcsolási ciklusok | 25 000x |
| Védettség | IP20 |
| Anyag | fém / szilikon |