A NEDES LED dizájn mennyezeti lámpa RF 2,4GHz-es távirányítóval, LampSmart PRO alkalmazáson keresztül vezérelhető, modern és energiatakarékos világítást biztosít konyhába, étkezőbe, hálószobába, folyosóra vagy nappaliba. Stílusos és megbízható termék.
A LED dizájn lámpa elegánsan illeszkedik otthona belső terébe. Fő tulajdonságai a modern dizájn, LED technológia, alacsony energiafogyasztás, megbízhatóság és kedvező ár. A fény színárnyalatának és fényerejének beállítása (dimmelés) mellett éjszakai mód is elérhető. Egy távirányítóval több lámpa is vezérelhető, az utolsó fénybeállítás tárolása pedig kikapcsolás után is megmarad, ha a lámpa legalább 10 másodpercig volt be- vagy kikapcsolt állapotban.
- RF 2,4GHz távirányító + LampSmart Pro Bluetooth alkalmazás
- Dimmelés
- Éjszakai mód
- Színhőmérséklet állítás
- Több lámpa vezérlése távirányítóval
- Utolsó beállítás megjegyzése
- Egyszerű és biztonságos felszerelés
Széles választék a magas minőségű és energiatakarékos világításhoz, problémamentes telepítéssel.
| Teljesítmény | 60 W |
| Fényáram | 5400 lm |
| Méret | 505x505x52 mm |
| Színhőmérséklet | 3000K – 6500K |
| Dimmelhető | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| Tápfeszültség | AC 170 - 265 V |
| Sugárzási szög | 180° |
| Élettartam | 30 000 óra |
| Kapcsolási ciklusok | 25 000x |
| Védettség | IP20 |
| Anyag | fém / akril |