A NEDES LED dizájn mennyezeti lámpa RF 2,4GHz távirányítóval és LampSmart PRO alkalmazással Bluetooth kapcsolaton keresztül vezérelhető, tökéletes világítási megoldás konyhába, étkezőbe, hálószobába, folyosóra vagy nappaliba. Modern formatervezés és kiváló minőség jellemzi.
A LED dizájn lámpa eleganciát kölcsönöz otthoni belső tereknek, energiatakarékos LED technológiával. A lámpa segítségével beállíthatók a fény színárnyalatai (üzemmódok), szabályozható a fényerő (dimmelés), és elérhető az éjszakai mód. Egy távirányító segítségével több lámpa is vezérelhető. Az utolsó beállítást a lámpa megőrzi kikapcsolás után, ha legalább 10 másodpercig be- vagy kikapcsolt állapotban volt.
- RF 2,4GHz távirányító + LampSmart Pro Bluetooth alkalmazás
- Dimmelés
- Éjszakai mód
- Színhőmérséklet változtatás
- Több lámpa vezérlése egy távirányítóval
- Utolsó beállítás megjegyzése kikapcsolás után
- Biztonságos és egyszerű telepítés
Széles kínálat magas minőségű, energiatakarékos világítási megoldásokból, egyszerű telepítéssel és megbízható működéssel.
| Teljesítmény | 64 W |
| Fényáram | 5120 lm |
| Méret | 580x500x130 mm |
| Színhőmérséklet | 3000K – 6500K |
| Dimmelhető | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| Tápfeszültség | AC 170 - 265 V |
| Sugárzási szög | 180° |
| Élettartam | 30 000 óra |
| Kapcsolási ciklusok | 25 000x |
| Védettség | IP20 |
| Anyag | fém / akril / szilikon |