A NEDES márkájú LED dizájn mennyezeti lámpa RF 2,4GHz-es távirányítóval és LampSmart PRO alkalmazással Bluetooth kapcsolaton keresztül vezérelhető, ideális világítási megoldás konyhák, étkezők, hálószobák, folyosók vagy nappalik számára. A modern design és kiváló minőség harmonikusan ötvöződik.
Ez a LED dizájn lámpa eleganciát kölcsönöz otthona belső tereinek. Fontos jellemzői közé tartozik a led technológia, energiatakarékosság, megbízhatóság, valamint kedvező ár. A lámpa lehetővé teszi a fény színárnyalatainak (üzemmódok) beállítását, a fényerő szabályozását (dimmelés), valamint az éjszakai üzemmód használatát. Egy távirányítóval több lámpa is vezérelhető. A termék megőrzi az utolsó beállítást kikapcsolás után (akár távirányítóval, akár kapcsolóval) amennyiben legalább 10 másodpercig volt be- vagy kikapcsolt állapotban.
- RF 2,4GHz távirányító + LampSmart Pro alkalmazás Bluetooth kapcsolattal
- Fényerő szabályozás (dimmelés)
- Éjszakai mód
- Színhőmérséklet változtatás
- Több lámpa vezérlése egy távirányítóval
- Utolsó beállítás megjegyzése kikapcsolás után
- Egyszerű és biztonságos felszerelés
Kínálatunk a legmagasabb minőséget és energiatakarékosságot biztosítja. Lámpáink könnyű, megbízható telepítésével világszerte kedvelt választás.
| Teljesítmény | 70 W |
| Fényáram | 5600 lm |
| Méret | 490x65 mm |
| Színhőmérséklet | 3000K – 6500K |
| Dimmelhető | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| Tápfeszültség | AC 170 - 265 V |
| Sugárzási szög | 180° |
| Élettartam | 30 000 óra |
| Kapcsolási ciklusok | 25 000x |
| Védettség | IP20 |
| Anyag | fém / szilikon |