A NEDES LED dizájn mennyezeti lámpa RF 2,4GHz-es távirányítóval és LampSmart PRO alkalmazással Bluetooth kapcsolaton keresztül vezérelhető, ideális konyhák, étkezők, hálószobák, folyosók és nappalik világításához. Modern stílus és kiváló minőség egy termékben.
Ezzel az energiatakarékos LED lámpával otthona belső tere elegáns megjelenést kap. A lámpa rendelkezik színárnyalat beállítási lehetőséggel, fényerő szabályozással (dimmelés) és éjszakai üzemmóddal. Az egy távirányítós irányítás több lámpát képes kezelni. Az utolsó beállítás emlékezése kikapcsolás után működik távirányítóval vagy fali kapcsolóval, ha a lámpa legalább 10 másodpercig be- vagy kikapcsolt állapotban volt.
- RF 2,4GHz távirányító + LampSmart Pro Bluetooth alkalmazás
- Dimmelés
- Éjszakai mód
- Színhőmérséklet állítás
- Több lámpa vezérlése egy távirányítóval
- Utolsó beállítás megjegyzése
- Biztonságos, egyszerű telepítés
Magas minőségű, energiatakarékos világítás, mely könnyen telepíthető és megbízható működésű.
| Teljesítmény | 70 W |
| Fényáram | 5600 lm |
| Méret | 500x450x68 mm |
| Színhőmérséklet | 3000K – 6500K |
| Dimmelhető | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| Tápfeszültség | AC 170 - 265 V |
| Sugárzási szög | 180° |
| Élettartam | 30 000 óra |
| Kapcsolási ciklusok | 25 000x |
| Védettség | IP20 |
| Anyag | fém / szilikon |