A NEDES LED dizájn mennyezeti lámpa RF 2,4GHz-es távirányítóval, LampSmart PRO alkalmazással Bluetooth kapcsolaton keresztül vezérelhető ideális választás konyhába, étkezőbe, hálószobába, folyosóra vagy nappaliba. A modern design és megbízható minőség egyesül ebben a termékben.
Ezek a lámpák energiatakarékos LED technológiával működnek, és elegáns megjelenést biztosítanak otthona belső tereinek. A fény színárnyalata (üzemmód), fényerő szabályozása (dimmelés) és éjszakai mód mind elérhetők. Egy távirányítóval több lámpa irányítható, a lámpa pedig minden kikapcsolást követően megjegyzi az utolsó beállítást, ha legalább 10 másodpercig be- vagy kikapcsolt állapotban volt.
- RF 2,4GHz távirányító és LampSmart Pro alkalmazás Bluetooth kapcsolattal
- Dimmelés
- Éjszakai mód
- Színhőmérséklet változtatás
- Több lámpa vezérlése egy távirányítóval
- Utolsó beállítás megjegyzése
- Egyszerű és biztonságos felszerelés
Magas minőségű, energiatakarékos lámpa egyszerű telepítéssel és megbízható működéssel.
| Teljesítmény | 75 W |
| Fényáram | 6000 lm |
| Méret | 499x135 mm |
| Színhőmérséklet | 3000K – 6500K |
| Dimmelhető | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| Tápfeszültség | AC 170 - 265 V |
| Sugárzási szög | 180° |
| Élettartam | 30 000 óra |
| Kapcsolási ciklusok | 25 000x |
| Védettség | IP20 |
| Anyag | fém / akril / fa |